img

Network - Altyapı Hizmetleri

Unutulmamalıdır ki; İyi planlanmış bir Network Altyapısı ile geleceğinizi kurtarabilirsiniz.

Günümüzde gittikçe büyüyen verilerin iletilmesini sağlamak kurumların başarısını etkileyen en önemli unsurlardandır. Hangi sektörde olursanız olun artan bilginin Oluşturulması, Korunması, Saklanması ve Yeniden Kullanılabilmesi için Network Altyapılarının doğru ve ölçeklenebilir olması gerekmektedir. Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan Veri, Ses ve Görüntü aktarımları ancak doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür. Tecrübeli ve Uzman ekibimiz ile siz değerli Müşterilerimizin, yeni teknolojilere uyum sağlayabilecek Yerel ve Geniş Alan ağlarının Analizini, Planlaması, Optimizasyonu, Kurulumu ve Entegrasyonu yapmaktayız.

Doğru Network Altyapısının Kazanımları.

İşletmenizin Zaman ve Prestij kaybının önüne geçilecek olması başlıca kazanımdır. Diğer başlıklar kısaca aşağıdadır.

 • Operasyon Maliyetlerinde Azalma.
 • Yönetim ve Kapasite Artışı.
 • Büyüme ve Gelişme Stratejilerine Katkı.
 • İş Sürekliliğinin Sağlanması.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Mevcut Network Altyapımızı düzeltebilir miyiz?

  İşletmenin yerleşmesinden önce Network Altyapısı kurulmasının en doğrusu yöntem olduğunu söylemek gerekir. Sorunlu yada Geliştirilmesi gereken Network Altyapıları içinde hizmet vermekteyiz. Analiz yapıp en doğru çözümü sizinle paylaşıyor ve aksiyona geçiyoruz. Net cevap vermek gerekirse "Mevcut Network Altyapınızı Düzeltebiliriz."

 • İşlemin yapılması esnasında Kesinti yaşayacak mıyız?

  Mevcut çalışan sitemlerinizi koruyarak, Planladığımız sistemi devreye alana kadar kullamanızı sağlıyor, çözümlerin çeşitliliğine göre minimum kesinti ile yeni sistemi devreye alıyoruz. İşletmenizin çalışmadığı Gün ve Saatlerde çalışıp en az kesintiyi sağlıyoruz.

 • Ferit Selim Paşa Cad. Elvan Sok. 1. Gökler Sit. B1 Blok No:19 D:2 Bahçelievler / İSTANBUL

© Copyright 2017 - Tüm Hakları Bilirkişi Bilişim Hizmetleri ve Reklam Tic. Ltd. Şti. 'ye Aittir.