img

BT Güvenlik Çözümleri

Bilginin yoğun olarak dijital ortamlarda sağlanması bilgiye erişimi kolaylaştırırken, bilgi Çalmaya yönelik uygulamalar konusunda her geçen gün daha büyük tehditlerle karşılaşılmaktadır. Güvenlik artık ağ tabanlı olmaktan çıktığı için Uçtan Uca Güvenlik çözümleriyle önlem almak vazgeçilmez bir gereklilik olmuştur. Bu noktada, şirketler için sadece ağ bazında güvenlik sağlayan Firewall ve IPS gibi ürünlerin dışında, Web Güvenliği, Son Kullanıcı Güvenliği, Network Erişim Kontrolü, Veri Kaybı Önleme (DLP) çözümlerini de güvenlik bütününü tamamlayan parçalar olarak düşünmek gerekmektedir.

Bilgi Teknolojileri Güvenliği konusunda dünyanın önde gelen üreticileri ile işbirlikleri bulunan firmamız bu konularda; Danışmanlık, Tasarım, Demo Hizmetleri, Kurulum ve Entegrasyon, Bakım Destek, Versiyon Güncellemesi ve RMA Hizmetinin sağlanması gibi geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimzizin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Kurumsal bilginin artan değeri ve Kanuni Yaptırımlar, Bilgi Teknolojileri Güvenlik Çözümlerini işletmelerin en önemli gündemi durumuna getirdi. Güvenliğin ancak her risk noktasında sağlanabildiğinde etkili olabildiği düşünüldüğünde işletmeler tam ve denenmiş çözüm sağlayan firmaları tercih ediyorlar. Bilgi Teknolojileri Güvenlik Çözümleri, günlük işleyişin Kesintiye uğramaması, Bilgi ve Para kaybı yaşanmaması açısından sistem mimarisinin en önemli bileşenileri arasında bulunuyor. Güvenlik açıkları bir çok şekilde ortaya çıkabildiğinden Fiziksel ve Yazılımsal önlemlerin komple göz önüne alınıp uygulanması gerekiyor. Biz de bu noktada tüm Bilgi Teknolojileri Güvenlik Çözümlerini bir araya getiriyoruz.

BT Güvenlik Hizmetleri Çözümleri Nelerdir?

İşletmenizin ihtiyacına ve isteklerine göre çoğaltılabileceği gibi, başlıca olan konuları sıralayalım.

 • Kurumsal Antivirüs Çözümleri.
 • Güvenlik ve Kimlik Doğrulama Çözümleri.
 • Firewall ve IPS Çözümleri.
 • Kurumsal Loglama ve Denetleme Çözümleri.
 • Sunucu ve İstemci Güvenliği Çözümleri.
 • IP/SEC ve SSL/VPN Bağlantı Çözümleri.
 • Anti Cryptolocker ve Spyware Çözümleri.
 • Veri Kaybı Önleme Çözümleri. (DLP)

Sıkça Sorulan Sorular

 • Hangi Markalar ile Çalışıyorsunuz?

  Tüm dünya tarafından BT Güvenlik Çözümlerinde kullanılan Bütün markalar ile anlaşmamız bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan ürünleri Fiyat/Performans anlamında değerlendirip fayda sağlayacak markaya bilrlikte karar veriyoruz.

 • Öncelikli Alınması Gereken Tedbirler Nelerdir?

  Bu konuda İşletmenizin işleyişi ve yapılan işlemlere göre belirlenmesi gerektiği gibi olmazsa olmaz çözümleri sıralayalım.

  > Kurumsal Antivirüs Çözümleri.
  > Firewall ve IPS Çözümleri.
  > Cryptolocker ve Spyware Çözümleri.
  > 5651 Nolu Yasanın Gereği Çözümler.

 • Ferit Selim Paşa Cad. Elvan Sok. 1. Gökler Sit. B1 Blok No:19 D:2 Bahçelievler / İSTANBUL

© Copyright 2017 - Tüm Hakları Bilirkişi Bilişim Hizmetleri ve Reklam Tic. Ltd. Şti. 'ye Aittir.