Danışmak İstiyorum

Tercih ettiğiniz çözümler için bize danışmak ister misiniz? "Bilirkişi'ye danışmadan karar vermeyin!"

İletişime Geçin

Web Sitesi Çözümlerimiz

Kurumsal; İşletmenizin internet ortamında ki kimliğini yansıtacak, Son Teknoloji ürünleri ile donatılmış, Profesyonelce tasarlanmış bir siteniz olsun istemez misiniz? Firmanızın bilinirliğini artırmak, ürünleriniz hakkında bilgi vermek ve Kurumsal Kimliğinizi öne çıkartmak ister misiniz?

E-Ticaret; N11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve Amazon Entegrasyonu. Sosyal Medya üzerinden Satış imkanı. 256bit SSL Güvenlik Sertifikası. Sınırsız Telefon ve Ticket Desteği. Anlaşmalı Kargo Şirketleri. Paketlerimizi incelemeden geçmeyin!

B2B; Bayilerinizin; Satışları, Kampanyaları, Sevkiyatları, Cari Hesabı, Vade Durumu ve/veya işletmenizin diğer ihtiyaçlarını kolayca yönetmek ister misiniz? Uzman ekibimiz hazır!

Kişisel; Özgeçmişinizi, Kariyerinizi, Projelerinizi duyurmak ve çeşitli paylaşımlar yapmak mı istiyorsunuz? Blog sayfasına mı ihtiyacınız var? İletişime geçin, gerçekleştirelim.

Wordpress; Kişisel ve/veya Kurumsal web sayfanızın ihtiyaçlarını ve yapısını oluşturup yayına alıyoruz. Sonrasında Ekleme ve Güncellemeleri ilerleyen zamanda siz kolayca yapıyorsunuz.


  • Ferit Selim Paşa Cad. Elvan Sok. 1. Gökler Sit. B1 Blok No:19 D:2 Bahçelievler / İSTANBUL

© Copyright 2017 - Tüm Hakları Bilirkişi Bilişim Hizmetleri ve Reklam Tic. Ltd. Şti. 'ye Aittir.