Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Detay

Bilişim ve Teknoloji Sektöründe 20 Yılı Aşkın Tecrübe..

Firmanızın ilk kuruluş veya Değişim/Gelişim yapacağı bilişim yatırımlarını en Doğru ve Güvenle yapıp yönetilmesi için yanınızda olmayı hedefliyoruz. İhtiyacınızı doğru anlayıp, doğru yönlendirip Fiyat/Performans olarak en iyi çözümü sunmak için çalışıyoruz. İş Ortağımız olmak lütfen için irtibata geçin.

Bilişim Hizmetleri

Bilişim Hizmetleri

Uzman Ekibimizle; Bakım-Onarım Hizmetleri, BT Danışmanlık Hizmetleri, Veri Merkezi Hizmetleri, Network-Altyapı Hizmetleri, Sanallaştırma Hizmetleri, BT Güvenlik Hizmetleri, Personel Takip (PDKS) Hizmetleri ve Güvenlik Kamera Hizmetleri gibi işletmenizin Bilişim alanındaki çözümlerimize göz atın..

İnternet Hizmetleri

İnternet Hizmetleri

Profesyonel Ekibimizle; Web Tasarımı Hizmetleri, Search Engine Optimization (SEO) Hizmetleri, Google Adwords Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi ve Kurumsal Kimlik Çalışması sayesinde Anahtar teslim çözümler sizi bekliyor. İhtiyacınız olan hizmeti seçin, iletişime geçin. Doğru ve Uygun çözümü birlikte gerçekleştirelim.

Yazılım Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

Bilirkişi Bilişim'in geliştirdiği Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yanı sıra İşletmeniz için, Bayilik Sistemi Yönetimi (B2B), Mobil Uygulamalar vb. gibi Bulut veya Masaüstü tabanlı yazılımlarımız ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. İşletmenizin İhtiyaçlarına en uygun çözümü birlikte sağlayalım.

Size ve İşletmenize En Uygun Çözümleri Sunmak için Bizimle İletişime Geçin..

İletişim formunu doldurun, en kısa sürede geri dönüş yapalım. Sorunlarınızı birlikte çözelim!