Hakkımızda

Misyon - Vizyon

Bilirkişi Bilişim Hizmetleri ve Reklam Tic. Ltd. Şti.

1999 Yılından bu zamana Kurumsal Şirketlerde Bilgi İşlem Yöneticiliği ve farklı idari görevlerde yer alan ekibimiz tarafından kurulan Bilirkişi Bilişim ekibi, başarınız konusunda tutkunuz olan işinizi bugünkü durumundan daha iyi konuma getirmek için çalışır. Sizin için en uygun çözümü öneriyor ve tasarlıyoruz. Ekibimizle birlikte, sizin için hazırlanmış, sürdürülebilir çözümler üretmek için çalışıyoruz. Farklı hizmet seçeneklerimizle Bilişim, Reklam ve Yazılım sektörlerinde daha hızlı çözümler ve sürdürülebilir sonuçlar ile yanınızdayız!

Bilirkişi Bilişim Hizmetleri ve Reklam Tic. Ltd. Şti. olarak günümüzde hızla gelişen Dünya'ya ve onun bu hızını yakalamak için şirketlerin mevcut durumlarını korumak ve ileriye götürmeyi hedefleyerek kurulmuştur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını Doğru Anlamak ve Doğru Çözümler üretmek. Akılcı Çözümler ile çalıştığı müşterilerine Katma Değer katacak çözümlerle Sorunsuz şekilde var olan işlerinin yansıra sürdürülebilir sonuçlar elde etmeleri sağlamak. Doğru sonuçlar almak isteyen müşteriler için gerekli olan desteği sağlamayı amaçlayan Bilirkişi Bilişim sunduğu hizmetlerde Uzman ve Üst Kalite hizmet sunmayı hedefler. Müşterilerine Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlamak için var gücüyle çalışmayı taahhüt eder. Müşterilerinin iş problemlerini çözmelerine ve geleceğe hazırlanmalarına yardımcı oluyor..

Neden Biz?!

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sektörümüz ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyor katma değerli çözüm sağlayıcınız olarak, sizleri Mutlu ve Memnun görmek birinci önceliğimiz.

Uygun - Hesaplı

Dünya markaları ile olan anlaşmalarımız sayesinde Fiyat/Performans kriterine göre her projeye ve her plana Uygun/Hesaplı çözümlerimizle bilişim şirketinin ötesinde çözüm ortağınız oluyoruz.

Doğru Çözüm

Sektörel bilgilerinizi ve isteklerinizi dinliyor, Tecrübemiz ile Doğru yönlendirmeler yapıyoruz. Sonuca Hızlı ve Kalıcı ulaşmanızda yardımcı oluyoruz.

Teknik Destek

İsteklerinize cevap vermek için Destek Ekibimiz Telefon/Bilgisayar başında sizi dinliyor. Tüm sorularınız için Haftaiçi ve Haftasonu Mesai saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Kadro

Konusunda Profesyonel/Uzman kadromuz ile isteklerinizi doğru anlıyor, en uygun çözümü kısa sürede sunuyoruz.İşinizi Profesyonel ekibimize Teslim edin, Rahat edin.

İşimizi Seviyoruz!

Siz değerli müşterilerimizin Teknolojik/Dijital ortamdaki isteklerini yerine getirmenin mutluluğu bizi dahada mutlu ediyor. Üretiyoruz + Mutlu Ediyoruz = Mutlu Oluyoruz :)

Çözüm Ortaklarımız