Biz Kimiz?

1999 Yılından bu zamana Kurumsal Şirketlerde Bilgi İşlem Yöneticiliği ve farklı idari görevlerde yer alan ekibimiz tarafından kurulan Bilirkişi Bilişim ekibi, başarınız konusunda tutkunuz olan işinizi bugünkü durumundan daha iyi konuma getirmek için çalışır. Sizin için en uygun çözümü öneriyor ve tasarlıyoruz. Ekibimizle birlikte, sizin için hazırlanmış, sürdürülebilir çözümler üretmek için çalışıyoruz. Farklı hizmet seçeneklerimizle Bilişim, Reklam ve Yazılım sektörlerinde daha hızlı çözümler ve sürdürülebilir sonuçlar ile yanınızdayız!

Misyonumuz

Bilirkişi Bilişim Hizmetleri ve Reklam Tic. Ltd. Şti. olarak günümüzde hızla gelişen Dünya'ya ve onun bu hızını yakalamak için şirketlerin mevcut durumlarını korumak ve ileriye götürmeyi hedefleyerek kurulmuştur.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını Doğru Anlamak ve Doğru Çözümler üretmek. Akılcı Çözümler ile çalıştığı müşterilerine Katma Değer katacak çözümlerle Sorunsuz şekilde var olan işlerinin yansıra sürdürülebilir sonuçlar elde etmeleri sağlamak. Doğru sonuçlar almak isteyen müşteriler için gerekli olan desteği sağlamayı amaçlayan Bilirkişi Bilişim sunduğu hizmetlerde Uzman ve Üst Kalite hizmet sunmayı hedefler. Müşterilerine Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlamak için var gücüyle çalışmayı taahhüt eder. Müşterilerinin iş problemlerini çözmelerine ve geleceğe hazırlanmalarına yardımcı oluyor..

  • Ferit Selim Paşa Cad. Elvan Sok. 1. Gökler Sit. B1 Blok No:19 D:2 Bahçelievler / İSTANBUL

© Copyright 2017 - Tüm Hakları Bilirkişi Bilişim Hizmetleri ve Reklam Tic. Ltd. Şti. 'ye Aittir.